c

Restaurační jídelní stoly

Stoly do restaurace, kavárny, cukrárny, baru a jídelny vyrábíme na míru z různých materiálů.  Specializujeme se především na dřevěné stoly klasických tvarů a střídmých čistých linií. Při výrobě používáme bukové a dubové dřevo, jilm, ořech, jasan. Dýhy domovských  i exotických dřevin. Používáme také moderní laminované stolové desky věrně imitující desén i strukturu dřeva.

 

Naše dřevěné stoly do restaurace se vyznačují kvalitním řemeslným zpracováním a  pevnou konstrukcí, která je zárukou spolehlivého užívání  v  náročném provozu. 

 

Stůl Matrix
Stůl Ben
Stůl Aron
Stůl Janek

Stůl Matrix

Stůl Matrix vyniká jednoduchými liniemi, důraz je kladen na řemeslné zpracování, především na preciznost spojů. Díky robustnosti nohou je velmi pevný a stabilní. Stůl vyrobíme na míru, je možné zvolit materiál, ovlivnit sílu nohou a desky.Cena bude stanovena individuálně podle rozměru a množství.Cena od 16150Kč

Stůl Ben

Ben je restaurační stůl tradičních nadčasových tvarů. Je velmi stabilní, může být celodřevěný z dubového,  bukového  či  jasanového dřeva nebo v kombinaci s laminátovým stolovým plátem a dřevěnou podnoží. Stůl vyrobíme na míru, je možné zvolit materiál, sílu nohou a desky.Cena bude stanovena individuálně podle rozměru a množství.

Stůl Aron

Industriální stůl má kovovou základnu a desku z masívního dřeva.Stoly vyrábíme na míru, podnož můžeme vyrobit dle vlastního návrhu.Stolové desky z masívního dřeva, lamina nebo odolného HPL laminátu.Cena bude stanovena individuálně podle rozměru a množství.

Stůl Janek

Dřevěný stůl s designovou kovovou podnoží. Stůl je subtilní a přitom velmi stabilní. Efektní  je divoká kresba dřeva se suky a prasklinkami. Stůl vyrobíme na míru, je možné zvolit materiál, sílu desky, barvu podnože.Cena bude  stanovena individuálně podle rozměru a množství.

s