c

Restaurační barové židle

V této sekci najdete barové dřevěné židle vhodné pro restaurace, vinárny a bary, moderních i klasických tvarů, z bukového a dubového dřeva. Celodřevěné i čalouněné látkou,  kůží či ekokůží.

 

Pro dokonalý celek interiéru jsou navrženy ucelené kolekce židlí. Zahrnují jak židle k jídelnímu stolu, tak k barovému sezení  a také pohodlná křesílka ideální  k delšímu stolování. 

Barová židle BST-0010
Barová židle BST-0042
Barová židle BST-0045
Barová židle BST-0071
Barová židle BST-0072
Barová židle BST-0910
Barová židle BST-1840
Barová židle BST-2030
Taburet C-3141
Taburet C-4075
Taburet C-4303
Barová židle BST-4720
Barová židle BST-5172
Barová židle BST-5200
Barová židle BST-5210
Barová židle BST-5245
Barová židle BST-6100
Barová židle BST-8291
Barová židle BST-9927
Barová židle Aldo BST-1070
Barová židle BST-0023
Barová židle BST-0027
Barová židle BST-0043
Barová židle BST-0048

Barová židle BST-0010

Židle celočalouněná vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0042

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně. (Na výběr čalounění s knoflíky nebo bez).

Barová židle BST-0045

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva.Čalouněna s knoflíčky nebo bez (ozdoba). Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0071

Barová židle z bukového dřeva, možnost vybrat si moření i čalounění. Vhodné do restauraci.Tento typ je určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0072

Barová židle z bukového masivu, možnost výběru moření i čalounění. Vhodná i do restaurací. Tento typ určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0910

Barová židle klasického stylu.Vyráběná v bukovém masívu.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-1840

Celodřevěná barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-2030

Barová židle z bukového dřeva, možnost vybrat si moření i čalounění. Vhodné do restauraci.Tento typ je určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Taburet C-3140

Taburet který svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.

Taburet C-3141

Barová židle která svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.

Taburet C-3580

Celodřevěná barová židle svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.

Taburet C-4075

Barová židle která svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.Čalouněný nebo celodřevěný.

Taburet C-4076

Celodřevěný taburet který svou jednoduchostí nepřekáží v interiéru. Vyráběn z bukového dřeva.

Taburet C-4303

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběna z bukového dřeva.

Barová židle BST-4720

Barová židle zajímavá svým zpracováním kulatého sedáku. Vyráběná z bukového dřeva.Sedák čalouněn také v KUŽI.

Barová židle BST-5172

Barová židle vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-5200

Barová židle vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-5210

Barová židle BST 5210 vyráběná z bukového masivu v provedení dřevěného nebo čalouněného sedáku.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 20ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-5245

Židle doporučována do restaurací,hotelů a podobně.Vyráběná z bukového dřeva.Sedák čalouněn také v KUŽI.

Barová židle BST-6100

Stylová barová židle z bukového masivu, konstrukčně velmi pevná, vhodná do restaurací. Je možné zvolit rozdílné látky na opěradle a na sedáku. Zvolit ozdobnou paspuli v barvě dle svého výběru. Široká nabídka čalounění a barevného provedení kostry barové židle.

Barová židle BST-8291

Barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-9927

Buková barová židle vhodná do restaurací,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle Aldo BST-1070

Buková celodřevěná židle v retro stylu. Vhodná do minimalisticky řešených interiérů, vhodná do restaurací. Vyrábí se také jako jídelní židle.Při větším odběru cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-0023

Barová židle BST-0023 je součástí kompletní rodinky navržené designérem pro restaurace, kavárny, hotely - doporučený typ jídelní židle je A-0023 a polokřesílka B-0023.Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0027

Celodřevěná barová židle BST-0027 je součástí kompletní rodinky navržené designérem pro restaurace, kavárny, hotely. Vyrábí se k ní jídelní židle A-0027 a polokřesílko B-0027.Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-0043

Barová židle BST-0043 je navržená designérem pro restaurace, kavárny, hotely. Vyrábí se k ní jídelní typ židle s označením A-0043.Při větším odběru cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-0048

Barová židle BST-0048 je navržená designérem pro restaurace, kavárny, hotely. Vyrábí se k ní jídelní typ židle s označením A-0048.Při větším odběru cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST-0225

Barová židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST0915

Židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Minimální množství odběru je 20ks.Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST1230

Židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST1260

Židle je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST2000

Barová židle je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST2090

Židle je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST4100

Barová židle BST-4100 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno se celodřevěná nebo s čalouněným sedákem a to z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST4350

Celodřevěná barová židle BST-4350 nebo ve variantě s čalouněným sedákem je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším množství bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST4570

Barová židle BST-4570 s čalouněným sedákem je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST5014

Barová židle BST-5014 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST5206

Barová židle BST-5206 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST5281

Barová židle BST-5281, s čalouněným sedákem nebo celodřevěná, je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST8000

Barová židle BST-8000 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyrábí se z buku. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST8003

Barová židle BST-8003 se vyrábění z bukového dřeva. Vhodné do zátěžových prostor (hospod).Tento typ určen pro větší množství odběru. Min.objednávka je na 20ks. Cena bude stanovena individuálně.

Barová židle BST8110

Barová židle BST-8110 je vhodná do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-9202

Barová židle je vhodná do restauračního provozu. Jednoduchý nadčasový tvar a pevná konstrukce jsou důvodem dlouhé životnosti barovky.

Barová židle BST-9850

Židle se vyrábí v buku. Velký výběr čalounění (látky, koženky, látky s teflonovou úpravou - Carabu). Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle C-9850

Židle se vyrábí v buku. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 15ks bude cena stanovena individuálně.

Barová židle BST-9705

Buková barová židle BST-9705 je oblíbená pro svůj nadčasový vzhled. Vyrábí se s dřevěným či čalouněným sedákem. Tento typ je určen pro větší množství odběru. Cena bude stanovena individuálně.

Barová židle Evo BST-2940

Designová barová židle do zajímavého a neotřelého interiéru. Vyrábí se v bukovém a dubovém dřevě. V nabídce také s čalouněným sedákem, velký výběr látek a koženek, látky se snadnou údržbou. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle K2 BST-2220

Tato pěkná a netradiční židle je součástí designové rodinky sestávající z židle, křesílka, barového sezení a stolu určené pro kavárny a restaurace. Vyrábí se z bukového či dubového dřeva, bukové pak v široké škále moření.Při větším odběru poskytujeme výrazné slevy, cena bude stanovena individuálně.

Barová židle Otto

Židle z bukového dřeva, sedák čalouněný nebo dřevěný, vhodná do restaurací.

Barová židle C-4076

Barová židle C-4076 je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

Barová židle Simple

Pěkná elegantní barová židle Simple odlehčených tvarů. Vhodná do moderních i klasicky vybavených interiérů i pro restaurace.Vyrábí se z bukového i dubového dřeva.K barové židli je vhodná židle Simple.Rozměry: výška 78cm, šířka 49cm, hloubka 35cm.

Barová židle Prop BST-4390

Celodřevěná barová židle BST-4390 nebo ve variantě s čalouněným sedákem je vhodné do restaurací, hotelů. Vyráběno z bukového či dubového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším množství bude cena stanovena individuálně.Cena od 5.490,-

Barová židle BST 9230

Celodřevěná barová židle vhodná do restaurací,hotelů. Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při větším odběru bude cena stanovena individuálně.

s